Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy Data: 28.11.2014

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


Osiągnięcia

opublikowano: 2011-05-25 10:47:38

agroliga_2010.jpg

„LGD ‘ZP’ w konkursie AgroLiga 2010 zdobyła tytuł Mistrza Rejonowego w kategorii firma”

ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskiePowstało Stowarzyszenie "Greenways Polska"
opublikowano: 2014-11-2419 listopada na spotkaniu w Nałęczowie twórcy i koordynatorzy Zielonych Szlaków Greenways z Bieszczad, Małopolski, Mazowsza, Lubelszczyzny, Wielkopolski i Pomorza utworzyli Stowarzyszenie „Greenways Polska”.

 


 

więcej
Szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotacje w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy
opublikowano: 2014-11-17

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie informuję, że w dniu:

 

03.12.2014r. (środa) o godz. 09:00 – 14:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego
przy Al. Królewskiej 19 w Puławach w sali 102

 

odbędzie się szkolenie z zakresu przygotowywania wniosku o dotacje dla Wnioskodawców, którzy chcieliby wziąć udział w piątym naborze „Rozwój infrastruktury i usług turystycznych” w ramach Działania: Redystrybucja grantów na lokalne projekty konkursowe z Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Nabór wniosków w w/w konkursie zostanie uruchomiony w pierwszej połowie grudnia br.

więcej
Przyjmujemy zgłoszenia od Wystawców w sprawie udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym w Nałęczowie
opublikowano: 2014-11-13

 

Do 28 listopada br. przyjmujemy zgłoszenia Wystawców w sprawie udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 14 grudnia 2014 r. (niedziela) od godz. 11.00 do 16.00 w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodku Kultury.

 

więcej
Na Kiermaszu w Nałęczowie tłumy miłośników produktów lokalnych
opublikowano: 2014-11-09

 

Znów bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania "Zielony Pierścień" i Nałęczowski Ośrodek Kultury.

 


 

więcej
Zapraszamy w niedzielę do Nałęczowa na Kiermasz Produktów Lokalnych
opublikowano: 2014-11-05

 

W najbliższą niedzielę, 9 listopada, od godz. 11.00 do 16.00 w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych.

 

więcej
W grudniu br. ostatni nabór wniosków na granty z Programu Szwajcarskiego
opublikowano: 2014-11-02

 

W pierwszej połowie grudnia br. Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uruchomi ostatni już nabór wniosków na granty z Programu Szwajcarskiego w ramach Projektu pn. pn. EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolnywspółfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

więcej
Udał się Hubertus w Kęble - była pogoń za lisem!
opublikowano: 2014-10-25

 

Mimo przenikliwego chłodu sporo gości pojawiło się na plenerowej imprezie Hubertus 2014, która odbyła się w Kęble na terenie zespołu dworsko-parkowego.

 

więcej
START-UP 2014 - konkurs Lubelskiego Inkubatora Partnerstw Lokalnych
opublikowano: 2014-10-23

 

Lubelski Inkubator Partnerstw Lokalnych serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie START UP 2014 – TWOJA SZANSA NA SUKCES osoby/podmioty, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż dwa lata do dnia zgłoszenia się do Konkursu.

więcej
Do 5 listopada przyjmujemy zgłoszenia od Wystawców na Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie
opublikowano: 2014-10-23

 

Do 5 listopada br. przyjmujemy zgłoszenia od wystawców, którzy chcą wziąć udział i zaprezentować produkty lokalne podczas kolejnego Kiermaszu Produktów Lokalnych, który odbędzie się 9 listopada (niedziela) 2014 r. od godz. 11.00 do 16.00 w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

 

więcej
Wizyta studyjna - przygotowania do prac nad sieciową ofertą turystyki konnej
opublikowano: 2014-10-22

 

Przedstawiciele 11 stanic konnych oraz agrokwater i miejsc wypoczynkowo-rekreacyjnych z ofertą turystyki konnej lub pracujących nad taką ofertą wzięło udział 21 października br. w szkoleniu zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”. Jego tematyka dotyczyła przygotowania sieciowych ofert w oparciu o powstałą sieć szlaków konnych o długości ponad 300 km na obszarze LGD.

 

więcej
MAŁE PROJEKTY - dokumenty niezbędne do rozliczenia wniosku
opublikowano: 2014-10-21

W ostatnim czasie zdarza się, że beneficjenci „Małych Projektów”, którzy realizują inwestycje budowlane, nie mogą rozliczyć projektu i nie otrzymują refundacji poniesionych wydatków. Tak jest zarówno w przypadku osób fizycznych jak i samorządów oraz organizacji pozarządowych.

więcej

Filtruj:

X