Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy Data: 26.11.2015

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


Osiągnięcia

opublikowano: 2011-05-25 10:47:38

agroliga_2010.jpg

„LGD ‘ZP’ w konkursie AgroLiga 2010 zdobyła tytuł Mistrza Rejonowego w kategorii firma”

ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie3 grudnia zapraszamy Członków LGD na Walne Zebranie do Kurowa
opublikowano: 2015-11-24

Uprzejmie zapraszamy Członków Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” na Walne Zebranie, które odbędzie się w dniu 3 grudnia (czwartek) 2015 r. o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie przy ul. Kilińskiego 2 w Kurowie.

więcej
To precyzyjna, koronkowa robota. O swojej pasji opowiadają Nałęczowskie Ziemianki
opublikowano: 2015-11-23

 

W prezentowanym przez nas cyklu o lokalnych twórcach, tym razem zapraszamy na film – wywiad z hafciarkami z Klubu Rękodzieła „Ziemianka” w Nałęczowie. Dowiecie się m.in. jak wyglądają tradycyjne, nałęczowskie wzory haftów; dlaczego dzieci w wieku szkolnym tracą zdolności manualne i rękodzielnicze talenty; jak mężowie zapatrują się na hafciarską pasję swoich małżonek działających w Klubie Rękodzieła oraz jaki prezent otrzymał od nałęczowskich Ziemianek papież Jan Paweł II na 25-lecie swojego pontyfikatu.

 

więcej
Do 7 grudnia przyjmujemy zgłoszenia od wystawców na Kiermasz Bożonarodzeniowy w Nałęczowie
opublikowano: 2015-11-17

 

Wytwórcy, którzy chcieliby zaprezentować lokalne wyroby wytwarzane na obszarze 11 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania (LGD) "Zielony Pierścień", mogą przesyłać zgłoszenia do Biura LGD do 7 grudnia 2015 r.

 

więcej
Kronika życia wyrzeźbiona w drewnie. Rozmawiamy z Zygmuntem Kozakiem, rzeźbiarzem ludowym z Nasiłowa koło Janowca nad Wisłą
opublikowano: 2015-11-17

Zapraszamy na kolejny film – wywiad z cyklu poświęconego twórcom lokalnym z naszego regionu. Tym razem przedstawiamy p. Zygmunta Kozaka w przejmującej opowieści o jego rzeźbiarskiej pasji, dzieciństwie i codziennym życiu.

 

więcej
Robocza wersja celów i podziału budżetu Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022
opublikowano: 2015-11-17

 

Prosimy o zapoznanie się z roboczą wersją celów, przedsięwzięć oraz planowanych wydatków na poszczególne przedsięwzięcia i zgłaszanie ewentualnych propozycji i uwag w terminie do 23 listopada br. na adres: lgd@zielonypierscien.pl

 

Pobierz TABELĘ

więcej
Odbyło się Walne Zebranie Członków LGD, ale nie wprowadzono zmian w statucie
opublikowano: 2015-11-16

W miniony piątek w Gminnym Ośrodku Kultury w Kurowie odbyło się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”. Niestety nie wprowadzono planowanych zmian w statucie Stowarzyszenia w sprawie funkcjonowania Rady LGD, która zajmuje się oceną i wyborem projektów.

 

 

więcej
Listopadowy Kiermasz Produktów Lokalnych. Już teraz zapraszamy na 13 grudnia na Kiermasz Bożonarodzeniowy
opublikowano: 2015-11-16

W minioną niedzielę (15 listopada) przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury w Nałęczowie odbył się kolejny Kiermasz Produktów Lokalnych.

 

więcej
Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat komunikacji z lokalnymi społecznościami
opublikowano: 2015-11-13

 

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i jednostek sektora publicznego działających na obszarze gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów, Żyrzyn) o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

więcej
Ostatni garncarz z Baranowa. Rozmowa z Władysławem Jerzym Maśnym, mistrzem garncarstwa
opublikowano: 2015-11-11

„Jeszcze mam chęć, żeby pobudzić ośrodek garncarski w Baranowie” - mówi nasz rozmówca. Trzymamy za słowo.

 

więcej
Tylko do 16 listopada br. przyjmujemy zgłoszenia od wystawców na tegoroczne regionalne imprezy wystawienniczo-handlowe
opublikowano: 2015-11-11

Producentów wyrobów spożywczych (lokalnych i tradycyjnych) oraz twórców lokalnego rękodzieła z obszaru działania LGD „Zielony Pierścień” zapraszamy do udziału w cyklu imprez wystawienniczo-targowych, które odbędą się w listopadzie i grudniu br.

 

więcej
Zakończyliśmy dwudniową wizytę w subregionie Dolnego Wieprza. Dziękujemy za aktywny udział i inspirujące dyskusje
opublikowano: 2015-11-10

4 i 9 listopada br. odbyły się dwie wizyty studyjne w ramach działań tworzonego Partnerstwa na rzecz rozwoju subregionu Dolnego Wieprza. Wzięło w nich udział ponad 20 osób reprezentujących przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, lokalne samorządy oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych.

 

 

więcej

Filtruj:

X