Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Bernadetty, Marii, Olgierda Data: 11.02.2016

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


Osiągnięcia

opublikowano: 2011-05-25 10:47:38

agroliga_2010.jpg

„LGD ‘ZP’ w konkursie AgroLiga 2010 zdobyła tytuł Mistrza Rejonowego w kategorii firma”

ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskieKiermasze produktów lokalnych w 2016 r. w Nałęczowie - zaktualizowany kalendarz
opublikowano: 2016-02-08

Informujemy, że pierwszy w tym roku Kiermasz Produktów Lokalnych w Nałęczowie odbędzie się w dniu 13 marca.

 

więcej
17 lutego w Kośminie spotkanie z organizatorami spływów kajakowych
opublikowano: 2016-02-08

Uprzejmie zapraszamy przedstawicieli instytucji i przedsiębiorców, którzy organizują spływy kajakowe na dolnym odcinku rzeki Wieprz (od Rokitna pod Lubartowem do Dęblina), na spotkanie w dworku Kossaków w dniu 17 lutego br. o godz. 16.00.

 

więcej
Odbyło się spotkanie Partnerstwa na rzecz subregionu Dolnego Wieprza
opublikowano: 2016-01-27

 

Przygotowanie planu działania; rozwój lokalnej przedsiębiorczości, zwłaszcza w sektorze turystycznym; oraz koordynacja działań inwestycyjnych i promocyjnych to najważniejsze cele jakie stawia sobie partnerstwo samorządów, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych zawiązane na rzecz rozwoju subregionu Dolnego Wieprza na Lubelszczyźnie. Koordynatorem partnerstwa jest Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”.

 

 

więcej
Zaczynamy tworzyć sieć lokalnych producentów. Klienci poszukują zdrowej żywności. Stawiamy na produkty lokalne i tradycyjne
opublikowano: 2016-01-25

 

W dniu 25 stycznia br. w Gminnym Domu Kultury w Markuszowie z inicjatywy Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” odbyło się spotkanie z rolnikami i przedsiębiorcami w sprawie nawiązania współpracy i utworzenia sieci producentów produktów lokalnych i tradycyjnych z obszarów wiejskich województwa lubelskiego.

 

więcej
Zapraszamy do wysłuchania reportażu "Magicznie ... poza Kazimierz"
opublikowano: 2016-01-23

To reportaż, którego autorką jest p. Czesława Borowik, a opowiada o dzielnych i przedsiębiorczych paniach z małych miejscowości wiejskich. Został on wyemitowany w Radio Lublin 23 stycznia br.

 

 TUTAJ ZNAJDŹ REPORTAŻ

 

 

więcej
W Kośminie odbyło się spotkanie lokalnych twórców i producentów. Zobacz kiedy planujemy kiermasze produktów lokalnych w 2016 r.
opublikowano: 2016-01-23

Ponad trzydzieści osób wzięło udział w spotkaniu twórców i producentów wyrobów lokalnych z gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”, które odbyło się w Kośminie 21 stycznia br. Podsumowano dotychczasowe wspólne działania w obszarze produktów lokalnych i tradycyjnych oraz przedstawiono plany LGD w tym zakresie na lata 2016-2022.

 

 

więcej
23 stycznia reportaż w Radio Lublin - Jak panie zamieniają gospodarstwa rolne na mikroprzedsiębiorstwa
opublikowano: 2016-01-20

W najbliższą sobotę 23 stycznia o godzinie 11.00 w Radio Lublin w cyklu „Kalejdoskop regionalny” będziemy mogli posłuchać reportażu o przedsiębiorczych paniach z terenów wiejskich, które z sukcesem prowadzą działalność gospodarczą.

 

więcej
Pożegnaliśmy naszego kolegę - Waldemara Krzysztofa Gędka z Bałtowa
opublikowano: 2016-01-12

W minioną niedzielę, 10 stycznia, rodzina, przyjaciele oraz koleżanki i koledzy pożegnali śp. Waldemara Krzysztofa Gędka. Zmarł w wieku 64 lat. Był współzałożycielem Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” i wieloletnim członkiem Rady LGD. Został pochowany na cmentarzu parafialnym w Żyrzynie.

 

więcej
22 stycznia br. w Kośminie - spotkanie twórców i producentów lokalnych
opublikowano: 2016-01-07

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza lokalnych twórców i producentów na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się 22 stycznia (piątek) br. o godz. 11.00 w dworku Kossaków w Kośminie (sala konferencyjna na parterze).

 

więcej
Bębniarski karnawał p. Czesława wciąż trwa. Życzymy mu 200 lat!!!
opublikowano: 2016-01-06

W tym roku, 17 stycznia, p. Czesław Zając z Łubek koło Wojciechowa będzie obchodził swoje 96 urodziny. Dzisiaj jest żywą legendą  Kapeli Wojciechowskiej. Na specjalnych koncertach możemy go zobaczyć i usłyszeć w składzie zespołu. Wtedy nie tylko bębni, ale i śpiewa.

 

więcej
Plan działania na rzecz rozwoju Dolnego Wieprza - spotkanie warsztatowe 27 stycznia br. w Kośminie
opublikowano: 2016-01-06

Ponad 20 podmiotów zgłosiło deklarację przystąpienia do Partnerstwa na rzecz rozwoju subregionu Dolnego Wieprza. Wśród nich są nadwieprzańskie gminy, starostwa, organizacje pozarządowe (w tym Lokalne Grupy Działania) oraz przedsiębiorcy. Kolejne spotkanie partnerów odbędzie się 27 stycznia br. o godz. 10.00 w dworku Kossaków w Kośminie.

 

więcej

Filtruj:

X