Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Bożeny, Drogomira, Zenona Data: 22.12.2014

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


Osiągnięcia

opublikowano: 2011-05-25 10:47:38

agroliga_2010.jpg

„LGD ‘ZP’ w konkursie AgroLiga 2010 zdobyła tytuł Mistrza Rejonowego w kategorii firma”

ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie24 grudnia br. Biuro LGD będzie nieczynne
opublikowano: 2014-12-22

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia br. Biuro Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień" będzie nieczynne.

więcej
8 STYCZNIA 2015 r. upływa termin składania wniosków!
opublikowano: 2014-12-17

 

Przypominamy, że 8 stycznia 2015 r. upływa termin składania wniosków do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” w ostatnim już konkursie na wsparcie finansowe z Programu Szwajcarskiego przedsięwzięć dotyczących rozwoju infrastruktury i usług turystycznych.

 

więcej
Nasze lokalne wyroby zagoszczą na stołach i choinkach w różnych regionach kraju
opublikowano: 2014-12-16


Podczas niedzielnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Nałęczowie wielu gości wypoczywających w naszym regionie mogło nie tylko kupić lokalne wyroby, ale także wylosować cenne upominki. Ich fundatorami byli lokalni twórcy.

 

więcej
Jest już nowy przewodnik po Krainie Rowerowej
opublikowano: 2014-12-08


To nowa edycja przewodnika pt. "Kraina Rowerowa przy Bursztynowym Szlaku Greenways na Lubelszczyźnie" autorstwa Sławomira Łowczaka. Można w nim znaleźć opis 12 tras o łącznej długości ponad 500 km.

 więcej
Już 14 grudnia - Kiermasz Bożonarodzeniowy w Nałęczowie z upominkami
opublikowano: 2014-12-03

 

Świąteczne stroiki, choinki, bombki i różne ozdoby choinkowe, serwety szydełkowe i kołkowe, biżuterię, wyroby z ceramiki, drewna, wikliny i papieru a także grzyby suszone i marynowane, miody, konfitury i syropy z płatków i owoców róży, soki, musy i powidła owocowe, domowe wędliny, oleje, lędźwian, lukrowane pierniczki i wiele innych smakołyków i cudeniek będziecie mogli kupić podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Nałęczowie.

 


więcej
W Puławach promocja filmu "Kazimierz - unicestwiona idylla"
opublikowano: 2014-12-03

 

Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" zaprasza na puławską premierę filmu "Kazimierz -unicestwiona idylla", która odbędzie się w dniu 04.12.2014 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej.

 

więcej
Zaproszenie do składania wniosków w piątym naborze pn.: Rozwój infrastruktury i usług turystycznych w ramach Programu EUROszansa dla Lubelszczyzny
opublikowano: 2014-12-02

Operator Dotacji: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” informuje, ze uruchomiony został piąty nabór wniosków o dofinansowanie pn.: Rozwój infrastruktury i usług turystycznych w ramach Działania: Redystrybucja grantów na lokalne projekty konkursowe z Programu „Euroszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

więcej
Nowa infrastruktura dla nordic walkerów
opublikowano: 2014-12-01

 

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” zakończyła realizację ostatniego już projektu współpracy, który polegał na oznakowaniu szlaków nordic walking w gminach: Wąwolnica i Żyrzyn na długości ponad 60 km oraz na przygotowaniu terenu rekreacyjnego dla turystów przy przystani kajakowej w Kośminie nad Wieprzem. Projekt był finansowany z Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

 

więcej
Produkty lokalne: pyszne i naturalne. Co raz więcej klientów o nie pyta
opublikowano: 2014-12-01

 

Olej z nasion lnu złocistego, sok malinowy, mus gruszkowy, syrop z płatków róży czy konfitura z owoców róży. Co raz więcej klientów pyta o takie produkty lokalne z naszego subregionu. Miło nam, że są one certyfikowane przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”. Ich wytwarzanie powoli staje się nawet przyzwoitym mikrobiznesem i przynosi dochody, jeśli ktoś traktuje taką działalność na serio.

 

więcej
Zabezpieczony kamieniołom w Bochotnicy. Będzie hitem geoturystyki
opublikowano: 2014-12-01

 

Kamieniołom w Bochotnicy pod Kazimierzem Dolnym został w części zabezpieczony i może stać się ciekawą atrakcją geoturystyczną.

 

więcej
Powstało Stowarzyszenie "Greenways Polska"
opublikowano: 2014-11-2419 listopada na spotkaniu w Nałęczowie twórcy i koordynatorzy Zielonych Szlaków Greenways z Bieszczad, Małopolski, Mazowsza, Lubelszczyzny, Wielkopolski i Pomorza utworzyli Stowarzyszenie „Greenways Polska”.

 


 

więcej

Filtruj:

X